Zoekresultaten "110 531 001"
Zonder houder, zwart/grijs, IP5K4, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Zwart/grijs, Zonder houder, Wisselaar, Kunststofbehuizing
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Werkkontakt, Wisselaar
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -11%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Zonder houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Wisselaar
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Breedte [mm] | 28,1 |
| Lengte [mm] | 28,1 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807955173 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4686083 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
2 jaar garantie, 20/30 A
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Type | 20/30 A |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
- -62%
Achteras
| Gewicht [g] | 445 |
| Diameter [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 77,5 |
| Aantal per as | 2 |
- -63%
- -10%
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -66%
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -36%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -91%
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 37,00 |
| Lengte [mm] | 405,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 56,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -54%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -10%
- -28%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
