Zoekresultaten "110 401 001"
KG190054.0.1, Kunststof, voor stuur links/rechts
| Voor fabrikantnummer | KG190054.0.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,05 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 89 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof, 8E1 721 401 AG, voor voertuigen met stuur links
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Voor OE nummer | 8E1 721 401 AG |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof, Kunststof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
111 200 03 15, Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 111 200 03 15 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Kunststof, 8,7, ATE, Stekkeraansluiting
| Materiaal | Kunststof |
| Schroefdraadmaat | 8,7 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 61,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Diameter [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 8,7
| Asafstand [mm] | 61,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 8,7 |
| Gatdiameter [mm] | 19,05 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof, Kunststof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 89 |
| Lengte [mm] | 848 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -8%
