Zoekresultaten "110 283 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178099 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 342671 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, 18825-11101, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18825-11101 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W16TT, 90098-16395, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90098-16395 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700860235 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vuistzadel, ATE, Gietijzer, BHW348E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW348E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -36%
Electrisch, SI 1150-11
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Technisch informatienummer | SI 1150-11 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,14 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280, 256 |
| Artikelnummer paar | 3252000 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder sensor, Remvloeistof
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -19%
M10X1, Doos, NIPPLE SPECIAL, Zwevend remzadel
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | NIPPLE SPECIAL |
| Aantal cilinders | 1 |
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 54 |
| Artikelnummer paar | FCL694072 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 551, 21,3x24,1-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 551 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,3x24,1-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
- -23%
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
- -65%
