Zoekresultaten "110 165 001"
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,34 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 97044200 |
- -54%
Opschroeffilter, M 22x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering
| Diameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000
| Specificatie | ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000, VOLKSWAGEN TL 52 146, OPEL B 040 0070, MAN M 3289, GM B 040 0070, FIAT 9.55550-AG3, BMW 81 22 9 407 758 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, CuSn (koper-tin), Female
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Type stekker | Female |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,60 |
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
