Zoekresultaten "110 144 001"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -25%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -49%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -51%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -37%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ITV16TT, C40218110A, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | C40218110A |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Q20TT, Removable SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1.5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,50 |
| Nettogewicht [g] | 240 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 67,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -34%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -27%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
