Zoekresultaten "110 129 001"
O-vorm, Cilinderkop, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -63%
Rubbermetaallager, Links, 1K0 199 555N
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 1K0 199 555N |
- -63%
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, li 75
| Totale lengte [mm] | 202 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 75 |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
034911023X, Draairichting met de klok mee
| Voor OE nummer | 034911023X |
| Aantal tanden | 9 |
| Diameter [mm] | 46,5, 25,8 |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -2%
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
| 12V | |
| Starter 0.8kW | |
| 9 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.68mm | |
| Lengte 1 | 130mm |
| Lengte 2 | 18mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type M6 | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 21mm |
| Nettogewicht 3.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -25%
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -8%
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,858 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -8%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 67 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
R 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,92 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -11%
L/R 90, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,354 |
| Positie / graad | L/R 90 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -24%
R 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6,51 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20922 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -53%
- -39%
12 02 173, Draairichting met de klok mee
| Rondsel-startpositie [mm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 12 02 173 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Nieuw onderdeel |
- -47%
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
- -24%
Links achter, Versnellingsbak zijde, Rubber/Metaal, 3C0199555P
| Gewicht [g] | 1900 |
| Inbouwplaats | Links achter, Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 3C0199555P |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -68%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 88, 93 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -47%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -11%
Hydrolager, Links
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links |
- -64%
- -65%
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,50 |
| Lengte [mm] | 208,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -68%
