Zoekresultaten "068"
| Lengte [mm] | 670 |
| Slag [mm] | 212,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 630 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -25%
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 265 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -24%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -47%
- -46%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -20%
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 923 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 913 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOT. 4/5D. ACHTER RECHTS
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 0680263 |
| Versie | 2 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0684921 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR RECHTS
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 0685261 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
61 66 1 380 068, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 61 66 1 380 068 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -62%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 93 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25679, 25678, 25677 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 22610 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 9,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 135 |
| Lengte [mm] | 1286 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -19%
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Nettogewicht [g] | 88 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 31 |
| Hoogte 1 [mm] | 21 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 340 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 44,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 44,9 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 111 |
| Breedte 2 [mm] | 91 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 7 |
- -56%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Achteras, Binnen veeltandig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 65 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Staal
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 20,3 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Binnendiameter [mm] | 5,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -33%
