Zoekresultaten "049"
Oranje, Kunststof
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -86%
Rubbermetaallager, Achter, Aluminium, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -51%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -45%
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 146,1 |
| Dikte [mm] | 19,7 |
| Hoogte [mm] | 54,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474402, 1987474432, 1987473619 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -65%
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -33%
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 33 |
| Diameter 3 [mm] | 19 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 87,3 |
- -41%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -53%
VOORPINKLICHT L. -09/00 +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0330906 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met snelkoppeling, 6Q0 122 291 E, Motorkoeler
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 6Q0 122 291 E |
| Inbouwplaats | Motorkoeler |
- -46%
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
M14 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21283 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/10, Geventileerd, BOSCH, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Complete set | |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | BOSCH |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10/10, LUCAS, NISSIN, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Complete set | |
| Remsysteem | LUCAS, NISSIN |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41,7 |
| Filter type | Filter insert |
- -37%
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
- -17%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -25%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 960 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -14%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L -15 Break
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0671932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rood/geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE -LAMPHOUD.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5880904 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT +LAMPHOUD.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5880906 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Kleurmarkering | Groen |
- -19%
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW
| Alternatieve reparatieset | 829.056 |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -19%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -33%
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 38, 25 |
| As | Gekoppelde stuuras |
| Type | SEOV27X217A |
| Lengte 2 [mm] | 647, 404 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
