Zoekresultaten "043"
Zwart, Kunststof, rechts, Schuifdeur
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Rechts, Schuifdeur |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
M 9 x 1,0, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -18%
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 4401Q2, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4401Q2 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 660 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 59 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Kan, Nitraat vrij, BS 6580:2010
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | BS 6580 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Kunststof
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24692 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -66%
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 128 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 49 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 37 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 141 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 163,3 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25147 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474750 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
Filter insert
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 41,7 |
| Filter type | Filter insert |
- -37%
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -33%
Achteras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
