Zoekresultaten "035"
M 12 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -37%
MISTLICHT L/R H8 Met dagrijlicht (DRL)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, 12 12 222, 052 905 225C
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Voor OE nummer | 12 12 222, 052 905 225C, 90008612 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Vooras rechts, Achteras links, Vooras links |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 37 |
- -34%
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 20,5 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2,5 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -43%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 963 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -46%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met schroeven
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 105,8 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 45,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven |
| WVA-nummer | 24820 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474253, 1987474735 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -60%
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,75x17, 15 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x17 |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Per twee vervangen | |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -51%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 277 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -59%
| Aantal tanden 1 | 101 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,008 |
| Breedte [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 19,5 |
| Hoogte [mm] | 19,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 970 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 960 |
| Breedte [mm] | 10 |
Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23607, 23605 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 143,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, M12
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 243,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 283 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -24%
