Zoekresultaten "022"
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -30%
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 10,2 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Opschroeffilter
| Filter type | Filter insert, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -34%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Voor, Midden, Handgeschakeld
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor, Midden |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met sensor, Met schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor, Met schroeven |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder de middenconsole, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 24 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 2436 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2436 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 98,8 |
| Dikte [mm] | 14,3 |
| Hoogte [mm] | 42,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| WVA-nummer | 25016 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474312, 1987474470, 1987474484, 1987474175 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -50%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -18%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met toebehoren, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met toebehoren |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -29%
VOORSPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Deel compleet |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Artikelnummer paar | 5863657 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983602W910, voor voertuigen met stuur rechts
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 157 |
| Gewicht [g] | 122 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 983602W910 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983601J920, voor voertuigen met stuur rechts
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 983601J920 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, Met ingebouwde wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met ingebouwde wisserblad |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 100, 72 |
| Materiaal | Metaal |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 803 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -3%
Vooras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29,0 |
- -35%
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -16%
