×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "01150"
117 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 01150×
€ 8,68
€ 3,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,30
€ 2,90
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,27
€ 5,70
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,32
€ 8,16
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Dt Spare Parts 1.10296
Opschroeffilter, M16 x 1,5, 2 jaar garantie
1.10296
| Nettogewicht [g] | 341 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 20,63
€ 8,66
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Mahle Original 011 50 N0
3. 3S 3.0 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr
011 50 N0
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 72,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
€ 42,22
€ 16,89
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Mahle Original 011 50 N1
3. 3S 3.0 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr
011 50 N1
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 72,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.5 Cr |
€ 51,49
€ 16,99
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 368,81
€ 228,67
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Valeo 587700
Opschroeffilter, M 16x1,5
587700
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 15,40
€ 13,25
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Bosch 0 986 487 648
Met voering
0 986 487 648
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 57 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
€ 79,34
€ 61,09
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Textar 83044300
Met wielremcilinder, niet voorgemonteerd
83044300
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit |
€ 945,94
€ 189,18
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Textar 84044300
Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren, Ingebouwd
84044300
| Gewicht [kg] | 2,51 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Gatdiameter [mm] | 25,4 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 55 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Dikte [mm] | 6,5 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
€ 375,38
€ 150,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Textar 91015700
Lucas, Zonder handremhefboom
91015700
| Gewicht [kg] | 2,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Dikte [mm] | 4,5 |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
€ 158,67
€ 41,25
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Textar 91044300
Zonder handremhefboom
91044300
| Gewicht [kg] | 2,85 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
€ 91,79
€ 44,98
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE179/T10
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
OE179/T10
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 36,54
€ 32,89
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Herth+Buss Jakoparts J3500502
Achteras
J3500502
| Diameter [mm] | 253,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 57,5 |
€ 151,26
€ 43,86
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Ferodo FSB361
R90 Homologated, TRW
FSB361
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Gewicht [kg] | 2,55 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Dikte [mm] | 4,8 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
€ 65,07
€ 56,62
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Ferodo FSB589
R90 Homologated, TRW
FSB589
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,8 |
| Gewicht [kg] | 2,679 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 255 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
€ 73,47
€ 62,45
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Brembo S 68 513
TRW-Lucas
S 68 513
| Breedte [mm] | 56 |
| Remsysteem | TRW-Lucas |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 87,82
€ 49,17
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ20
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
IQ20
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ20TT
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
IQ20TT
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Metelli 53-0100
ECE-R90
53-0100
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254,0 |
€ 79,17
€ 79,17
Tijdelijk uitverkocht
