Zoekresultaten "01098"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| DIN / ISO | 33109 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 26 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Kegellager
| Afmetingen in acht nemen | |
| DIN / ISO | 33206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Nettogewicht [kg] | 0,5 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Breedte 2 [mm] | 26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wentellager
| Breedte [mm] | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
- -81%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met frictiering, Versnellingsbak zijde
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met frictiering |
| Aantal schroeven | 10 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 73 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32310A, Buiten, Kegellager
| DIN / ISO | 32310A |
| Inbouwplaats | Buiten |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 42 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Aantal schroeven | 10 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 73 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13454 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13457 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13463 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13531 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Buisdiameter [mm] | 63, 51 |
| Min. lengte [mm] | 360 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Let op de serviceinformatie | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16 |
| Max lengte [mm] | 462 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32311A, Buiten, Kegellager
| DIN / ISO | 32311A |
| Inbouwplaats | Buiten |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 46 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Kegellager
| DIN / ISO | 32317 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 49 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Binnen, Achteras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Binnen, Achteras links |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbonlager
| Ophangwijze | Carbonlager |
| Dikte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
