Zoekresultaten "01020"
Voor, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte [mm] | 7 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 119,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 48,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 238 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Staal, Vierkant
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| DIN / ISO | 71412 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Vierkant |
| Sleutelwijdte | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | BM10 x 1 |
| Dikte [mm] | 20, 15 |
| Breedte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Metaal
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 238 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, 90919-01121, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01121 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700860235 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stofkaplip, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -55%
Filter insert, Hoekig
| Lengte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Hoekig |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Huls voor platte stekker, Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Zonder parkeerlicht functie
| Gewicht [kg] | 0,825 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met ruitenwisserintervalfunctie, Zonder parkeerlicht functie, Zonder wis-was functie achterruit, Zonder achterruitfunctie, Met lichtsignaal, Met grootlicht functie, met waarschuwknippersysteem, Met lichtschakelfunctie, Met knipperfunctie |
| Besturingstype | Draaiknop activering, Kantelactivering |
| Aantal aansluitingen | 22 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
HANON, PAG 46, FS10-170, R 134a
| Voor fabrikant | HANON |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | FS10-170 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 100 |
| Binnendiameter1 [mm] | 80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Asverbinding, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Asverbinding |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte [mm] | 8 |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 147 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -27%
ACM (Polyacryl-Rubber), Linkse draaibeweging
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Hoogte [mm] | 9 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Zonder elektro motor
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAZDA, FORD, FORD FS, FX
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Voor fabrikant | MAZDA, FORD, FORD FS |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | FX, FS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
131/127, FORD, FORD FS
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 23, 55, 30 |
| Diameter 1/2 [mm] | 131/127 |
| Voor fabrikant | FORD, FORD FS |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V7 |
| Compressor ID | FS |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 23 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001109034 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28100-0B020
| Vermogen tot (kW) | 2,2 |
| Vermogen vanaf (kW) | 2,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Voor OE nummer | 28100-0B020 |
| Aantal tanden | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -49%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
