Zoekresultaten "01019"
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
- -53%
Voor, FPM (Fluor-Kautschuk), 026103085D, Wisselende draaibeweging
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 026103085D |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Linkse draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, ASW
| Alternatieve reparatieset | 325.156 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -48%
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, ASW
| Alternatieve reparatieset | 325.155 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -33%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -72%
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, 827S DD W
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827S DD W |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 259 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achter, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Binnendiameter [mm] | 46 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10, 17 |
- -34%
Met stofkaplip, AS V, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS V |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -19%
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1230 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, AW/B, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 11,8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/B |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 54 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 270 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met 1 afdichtlip
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 1 afdichtlip |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, FPM (Fluor-Kautschuk), Met 2 afdichtlippen
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 150, 169 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 2 afdichtlippen |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, Achteras rechts, Achteras links, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Kleur | Bruin |
| Breedte [mm] | 20, 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 205, 175 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met 2 afdichtlippen, Vooras rechts, Vooras links, Buiten
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 2 afdichtlippen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met 1 afdichtlip, Vooras rechts, Vooras links, Binnen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 1 afdichtlip |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13454 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13522 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
