×
Renault 21 Stationwagen (K48_) Hatchback 2.1 D (K480) (51kW) K480
Zoekresultaten "008"
Zoek: 008×
Oliefilter Nipparts J1315020
M20x1.5, Opschroeffilter
J1315020
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,01
€ 6,82
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug dichting Payen PB852
PB852
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
€ 0,52
€ 0,93
Tijdelijk uitverkocht
Accu BSG BSG 99-997-048
Onderhoudsvrij
BSG 99-997-048
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
| Let op de serviceinformatie |
€ 84,70
€ 84,70
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586004
Opschroeffilter, J8S.6.00,J8S.7.84, M20x1.5
586004
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1992 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Bouwjaar tot | 08-1995 |
| Motorcode | J8S.6.00,J8S.7.84 |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 15,60
€ 11,39
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Motul 105776
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
105776
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
€ 40,95
€ 17,61
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 45600
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
45600
Fabrieksadvies voor olie: ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 09A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF S671 090 255, ZF S671 090 170, ZF Lifeguard 6, ZF Lifeguard 5, VWG 052 990, VWG 052 533, VW TL 52 162, VW Tip-tronic, VW G 055 025, VW G 055 005, VW G 052 990,...
€ 5.764,11
€ 2.248,00
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 4PK878
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Airco compressor
VKMV 4PK878
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Lengte [mm] | 878 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,24 |
€ 16,47
€ 9,72
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Monroe MK022
Vooras, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, met lager, 5 jaar garantie
MK022
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,4 |
| Gewicht [kg] | 1,000 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
€ 37,99
€ 37,99
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Brembo 09.5122.10
Vooras, interne ventilatie, Met schroeven
09.5122.10
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Minimale dikte [mm] | 17,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 265 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
€ 101,70
€ 38,65
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SNR CA4PK880
Voor voertuigen met airco, 2e aircocompressor
CA4PK880
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Lengte [mm] | 880 |
| Aangedreven aggregaten | 2e aircocompressor |
| Ribbenaantal | 4 |
€ 17,61
€ 8,45
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug dichting Payen KG5157
Koper
KG5157
| Binnendiameter [mm] | 10,1 |
| Buitendiameter [mm] | 20,8 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
€ 1,29
€ 1,15
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 8,52
€ 6,56
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug dichting Corteco 006339H
Rond, Rubber/Metaal
006339H
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
€ 1,10
€ 0,79
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug dichting Corteco 006339S
Rubber/Metaal, Blisterverpaking
006339S
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
€ 5,74
€ 2,24
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16450
Filter insert, 1444K0
16450
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1444K0 |
| Binnendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4115
Filter insert, RTC6079
4115
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | RTC6079 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
€ 10,12
€ 10,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Maxgear 78-0020SET
Kogellamp, P21W
78-0020SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 7,14
€ 3,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters 33472
Opschroeffilter, Bosch, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
33472
| Voor fabrikant | Bosch |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 27,99
€ 19,03
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug dichting Restagraf 227384
227384
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
€ 8,26
€ 8,26
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
