Zoekresultaten "JPT"
Rubber, Kruiskoppeling
| Hoogte [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 22 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 84 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -41%
Vooras, ECE R90 Approved, ATE, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59, 65 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte 1 [mm] | 79 |
| Lengte 2 [mm] | 162 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Met ABS sensorring, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 9,5 |
| Dikte [mm] | 85 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 52,3 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde regelaar
| Hoogte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Lengte [mm] | 141 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Vermogen [W] | 192 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Peugeot Citroen (PSA, B71 2330, MIL-L 2105 C
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C, API GL5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 700 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 28 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 75-135-018
| Lengte [mm] | 355 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 75-135-018 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 44 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Hoogte [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Lucas-Girling, Met schroeven
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 105,3 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 56,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23914 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE-R90, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Aantal schroeven | 4 |
| Aantal lagen | 4 |
| Aantal veren | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 116,2 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW, LUCAS |
| WVA-nummer | 23973 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
- -50%
