Zoekresultaten "J2"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -47%
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 700 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 28 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Iridium-middenelektrode |
| Aanvullende informatie | LPG Laser Line |
- -38%
5W-40, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos2, Fiat 9.55535-S2 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 149 |
| Breedte 2 [mm] | 149 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432136 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628633 |
- -54%
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
-, Hybride ruitenwisserblad, 76630TM8A01, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 142 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 76630TM8A01 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met aangelaste schijf, M 14, Staal
| Totale lengte [mm] | 30 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432215 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628607 |
- -44%
K20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500168 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505.01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505 01, VW 505.00, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,3 |
| Kleur | Zwart |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set, Passagierzijde gebogen
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde gebogen |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Verenigde Staten
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 200 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Niet voor landenuitvoering | Verenigde Staten |
| Bundeltype | Cartridge |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte 1 [mm] | 300 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -31%
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
