Zoekresultaten "719 N"
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator, Uitlaatbocht
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 675 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 865 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53,7/17,0, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-562331.XX
| Diameter 1/2 [mm] | 53,7/17,0 |
| Breedte [mm] | 34,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-562331.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 8,2 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0382NZ, met klemmen
| Voor OE nummer | 0382NZ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Remvloeistof
| Let op de serviceinformatie | |
| Vulmedium | Remvloeistof |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, R10W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Voor, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, MM18x1,5R, NUT, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM18x1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 247 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 21422 |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras links, Voor, Onder
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21475 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
