×
Mercedes C-KLASSE T-Model (S202) Hatchback C 240 T (202.086) (125kW) 202.086
Zoekresultaten "4e"
747 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 4e×
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
Halogeen, H7
64210SUP
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240-1SCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240-1SCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 69,47
€ 69,47
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBI
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240CBI
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 129,59
€ 129,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBN-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240CBN-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 187,99
€ 140,99
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240ULT
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 109,99
€ 109,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240ULT-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 254,74
€ 254,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240XNL
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 129,99
€ 129,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240XNL-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 219,99
€ 219,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240XNN
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 145,14
€ 78,37
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240XNN-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 223,85
€ 203,70
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Geleidebout, remklauw Quick Brake 11286
Vooras, ATE, Hex-7, Zeskant
11286
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte [mm] | 54 |
| Sleutelwijdte | Hex-7 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
| Draadtype | Met buitendraad |
€ 10,31
€ 3,61
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N207
R5W, BA15s
N207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,48
€ 0,48
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
C5W, SV8.5-8
N239
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
P21W, Doos
N382
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N448B
H1, P14.5s
N448B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 5,98
€ 5,38
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N448EL
H1, P14.5s
N448EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 12,70
€ 11,43
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499B
Halogeen, H7, Doos
N499B
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,90
€ 8,91
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® N499EL
Halogeen, H7, PX26d
N499EL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 19,44
€ 17,50
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
W5W, W2.1x9.5d
N501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N501A
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
N501A
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Neolux® N581
Voor, Achter, PY21W
N581
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 0,97
€ 0,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Neolux® NX2S
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
NX2S
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
€ 39,64
€ 39,64
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Dt Spare Parts 4.66513
2 jaar garantie
4.66513
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 35,67
€ 20,69
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0169SET
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
78-0169SET
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,98
€ 3,11
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 171713000
Voor achterlicht, R5W, BA15s
171713000
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,23
€ 3,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
