Zoekresultaten "4 500"
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
- -42%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003, J9131002 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -36%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -55%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 985 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 923 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 913 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 6 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -15%
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Papier, Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Materiaal pakking | Papier |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 66,5 |
| Breedte [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 290,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Aantal | 1 |
- -53%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 316 |
| Breedte [mm] | 262 |
| Hoogte [mm] | 42,6 |
| Filter type | Filter insert |
- -40%
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29254 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 27 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29253 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 960 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -14%
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
