Zoekresultaten "3 001"
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | RL82YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, met moeren
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 355 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR LINKS
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 0680262 |
| Versie | 1 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER Alle MT 680x461x18
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,3 |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 461 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koppelstang, M12x1.5, Met toebehoren
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -48%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 218 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 52,4 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M22x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 440 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,30 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 97,7 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 560 |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -43%
Opschroeffilter, M 12 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,2 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,5 |
- -38%
Filter insert, Stoffilter, Zonder frame
| Filter type | Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 86,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630002752 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
- -33%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haakse kogellager, Kunststof, Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 33 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, met aanslagbuffer, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met aanslagbuffer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 1827, FP 1827
| Inbouwtijd [min] | 25 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 1827 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 1827 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
- -57%
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
System DUCELLIER, Aansluituitvoering conform DIN
| Voor fabrikant | System DUCELLIER |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, R, T2
| Lengte [mm] | 340 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 13 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
