Zoekresultaten "219"
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
H11, PGJ19-2
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
H11, PGJ19-2
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter, W16W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Voor, 0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -59%
Bovenaan, Gesloten ketting, Tandketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
- -63%
- -60%
Ivoorwit, Kunststof
| Kleur | Ivoorwit |
| Materiaal | Kunststof |
| Optioneel |
- -60%
- -60%
PREMIUM LINE, M16x1,5
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -74%
Voor, C5W
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Achter, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Voor, LED, SV8.5-8
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras, ATE, Hex-7, Zeskant
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte [mm] | 54 |
| Sleutelwijdte | Hex-7 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
| Draadtype | Met buitendraad |
- -65%
Bi-Xenon, Halogeen
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Halogeen, Bi-Xenon
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Halogeen, Bi-Xenon
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -12%
Bi-Xenon, Halogeen
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Bi-Xenon, Halogeen
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Achter, W5W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
H11
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -54%
H11
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -37%
H11, PGJ19-2
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -60%
Bi-Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -60%
