Zoekresultaten "S10"
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1210 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,3 |
| Kleur | Zwart |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505.01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505 01, VW 505.00, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Verenigde Staten
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 200 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Niet voor landenuitvoering | Verenigde Staten |
| Bundeltype | Cartridge |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -44%
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -31%
HIR2, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505.01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505 01, VW 505.00, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D40, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-S2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -24%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, UNIVERSAL BOOT KIT
| Hoogte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Versie | UNIVERSAL BOOT KIT |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Diameter [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Hoogte 1 [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendraad 2 [mm] | 26 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
