Zoekresultaten "MC"
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart/grijs
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983602W100, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 157 |
| Gewicht [g] | 122 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 983602W100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW VWC 53034, 5W-30, OV 040 1547 - G30, GF-6A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, OV 040 1547 - G30, Ford WSS-M2C961-A1, Chrysler MS 13340 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 Gen2 |
| API specificaties | SP |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, Flat blade wisserblad, A+B+C+E
| Snijbladmateriaal | Silicoon |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A+B+C+E |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, AH207
| Diameter 3 [mm] | 182 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 207 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Basisversie (art.nr.) | AH207 |
- -37%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 180 |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Lengte [mm] | 513 |
| Koudstartstroom EN (A) | 1000 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 3 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 2 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -40%
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7/2
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7/2 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Lucas-Girling
| Breedte [mm] | 129,2 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21515 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474346, 1987474607, 1987474620, 1987474324, 1987474318 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -59%
Zak
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Breedte [mm] | 9,5 |
| Lengte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 17,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 6/1
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6/1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
A-vormig, Rubber/Metaal, Metall-Elastomer
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Versie | Metall-Elastomer |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -23%
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
