Zoekresultaten "MAXI"
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 3,696 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,026 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Bouwjaar tot | 09-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
GM dexos 2, VW 511.00, VW 505.01, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras links, Vooras rechts, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 108 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 94 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 28 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Halogeen
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0700, VW 502.00/505.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Top Lock Small, Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 660 |
| Bevestigingswijze | Top Lock Small |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Top Lock Small, Flat blade wisserblad, Groot-Brittannië
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Bevestigingswijze | Top Lock Small |
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Halogeen, Voor, Achter
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Vat, 5W-30, VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5, ACEA A3/B4, API SN/CF, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0700, VW 502.00/505.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF
| Specificatie | BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF, PSA B71 2296, ACEA C3, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, VW 505.00, MB 229.31, Ford WSS-M2C917-A, VW 505.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Top Lock Small, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Bevestigingswijze | Top Lock Small |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
