Zoekresultaten "M250"
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 375 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aantal adapters | 1 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124325011 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, 37300-02600, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 37300-02600 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Met fuseekogel
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
- -50%
Gietijzer, 10 X 1
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 13 |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,46 |
- -64%
Met centrale ontluchting, T1, Met handgreep, B03
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 12,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 380 |
| Batterij/accu | Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" 16 UNF-2B, Opschroeffilter, BSG 16-140-002
| Aansluitdraad | 3/4" 16 UNF-2B |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Componentennummer | BSG 16-140-002 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.3/226.5, VW 502.00/505.00, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN0700, VW 502.00/505.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bag-in-box, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Specificatie | SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Vooras, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Dikte [mm] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-32355-01, Met asdichtring krukas, Met klepseals
| Enkel in combinatie met | 14-32355-01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met klepseals |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10, Buiten zeszijdig, Met band
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1,7 |
| Breedte [mm] | 85,8 |
| Hoogte [mm] | 81 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Blokbobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Blokbobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -9%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
