Zoekresultaten "LT 3"
VW 505 00, VW 501 01, 10W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 58,5 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 73 |
- -37%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 105,3 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24483 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474314, 1987474685, 1987474312 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -57%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1140 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ONDERSTE ACHTERPANEEL Buitendeel
| Plaattype | Sluitplaat |
| Sectie | Onderste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
STOFSCHILD VOOR LINKS -85
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter 1 [mm] | 294 |
| Diameter 2 [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5877932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., OVAAL ORANJE
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 115 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 15,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2153 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
03.0137-4016.2, 03.0137-4015.2, 03.0137-4013.2
| MAPP code beschikbaar | |
| Aantal | 2 |
| Voor artikelnummer | 03.0137-4016.2, 03.0137-4015.2, 03.0137-4013.2, 03.0137-4012.2, 03.0137-4011.2, 03.0137-4009.2, 03.0137-4007.2, 03.0137-4005.2, 03.0137-4003.2, 03.0137-4001.2, 03.0137-0244.2, 03.0137-0170.2 |
| Aanvullende informatie | uitbreidend slot |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, 06A919501, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 06A919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 12,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 520 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering M4, Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aantal contacten | 1 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering M4, Aansluituitvoering SAE |
- -6%
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,49 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 354 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 11 |
- -46%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -50%
