Zoekresultaten "302"
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL129, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 171 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Diesel
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -10%
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 17,7 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20905 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474135, 1987474196, 1987474179, 1987474362, 1987474078, 1987474028 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,7 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 299,8 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -55%
Geventileerd, High carbon, Geolied, ECE-R90
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79,5 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -46%
Massief, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,8 |
| Minimale dikte [mm] | 10,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 63,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,01 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 307 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd, High carbon, Gecoat, 0 986 479 B12
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,5 |
| Minimale dikte [mm] | 34 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 0 986 479 B12 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -38%
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 88,3 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 58,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 24323 |
- -51%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -69%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1,2, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Trucklight WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -57%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 775 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 700 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Breedte 2 [mm] | 13,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
- -39%
VKN 604, Met ingebouwde ABS sensor
| Flensdiameter [mm] | 136 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
- -60%
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
- -57%
