Zoekresultaten "3 001"
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -38%
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -33%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 82,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8VTYC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.2 TFSi 650x322x32
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -72%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 12,9, 16 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
- -44%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -41%
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, 827S DD W
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827S DD W |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 67 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 64 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oude uitvoering | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 29 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Dikte [mm] | 67 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 304 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 219 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 55,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 87,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
