Zoekresultaten "P10 ("
Excl. slijtage waarschuwingscontact, MERITOR, Met slotschroefset
| Gewicht [kg] | 11,28 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Dikte [mm] | 29 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | MERITOR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 29273, 29174 |
- -36%
Achteras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, MERITOR, Met slotschroefset
| Gewicht [kg] | 8,89 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 211 |
| Dikte [mm] | 29 |
| Hoogte [mm] | 99,7 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | MERITOR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 29169, 29177 |
- -33%
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, MERITOR, Met slotschroefset
| Gewicht [kg] | 8,84 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 211 |
| Dikte [mm] | 29 |
| Hoogte [mm] | 99,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | MERITOR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 29177 |
- -32%
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vulling [l] | 8 |
- -63%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -59%
UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig, Meter
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Hoeveelheid | Meter |
| Bundeltype | Ring |
| Buigradius [mm] | 8 |
| Wandsterkte [mm] | 0,15 |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Buitendiameter [mm] | 7,3 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R-118-02 |
| Controleteken | FMVSS 302, UL94 V2 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Gesloten | |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Materiaal | Polyamid 6 |
- -59%
O-vorm, Koper
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Koper
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
M 16 x 1,5
| Voor OE nummer | 113182 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -16%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -60%
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
15W-40, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, VW 501 01/505 00, Renault RLD-2, MAN 3275, MB 229.1, MTU Type 2, CAT ECF-1-a/ECF-2, Deutz DQC-III, Cummins CES 20076, Mack EO-M PLUS |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | CI-4/SL |
| ACEA specificaties | E2, E7, A3/B4 |
- -61%
C-vorm, Handgeschakeld, ML5T, Koper
| Vorm | C-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Versnellingsbak ID | ML5T |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -69%
| Brutogewicht [g] | 172 |
| Gewicht [g] | 150 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 133838 |
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Buislamp, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -23%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -23%
Voor, Achter, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -54%
60/55, H4, Box, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -58%
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -60%
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
- -49%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
