Zoekresultaten "MC"
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -40%
Geventileerd, Met schroeven, High carbon, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,3 |
| Minimale dikte [mm] | 19,8 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 116 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23973 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Euro 6, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Hoogte 1 [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -10%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -49%
5W-30, Renault RN 0720, MB-226.51, FCA 9.55535 S4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0720, MB-226.51 |
| Fabrieksadvies voor olie | FCA 9.55535 S4 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -62%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
-, Hybride ruitenwisserblad, 983601H300, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 983601H300 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 18 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 0W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MISTLICHT L/R L/R VALEO "Fogstar 90"
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H11 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Koper
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 7,6 |
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
