Zoekresultaten "MAXI"
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Kan
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
595C, Versnellingsbak zijde, Vooras links, Vooras rechts
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 82 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 72 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 22 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 18,6 |
| Voertuigtype | 595C, 695C |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras links, Vooras rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 04-2017 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,609 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435005 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628631 |
- -43%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 1,2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
Onder de middenconsole, Stoffilter, CUK 20 006, FP 20 006
| Inbouwtijd [min] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 20 006 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 20 006 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, SAE J1034, ASTM D3306, John Deere JDM H5, Volvo VCS, MTU MTL 5048, GM 6277M, VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, Liebherr MD1-36-130, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110 (MB 326., Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
75W, Fles, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
