Zoekresultaten "KC"
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1.5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Nettogewicht [g] | 275 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,2 |
| Hoogte [mm] | 87,0 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -72%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | RS14PMPB5 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | CET17P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | RES9YCC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Universeel 380x545x25 MJ (mechanisch gelast) Niet 1.6 HDi
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 342 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 545 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 211 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23706, 23705 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 5960K1, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960K1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H4, P43t
| Per twee vervangen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ASW
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
I, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | I |
| Lengte [mm] | 110,7 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 7,52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -39%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -29%
- -60%
- -45%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
