Zoekresultaten "JPT"
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 4323831 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 7,52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, 77 01 210 081 SK, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 19,8 |
| Dikte [mm] | 44 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Voor OE nummer | 77 01 210 081 SK |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, 501 01 / 505 00 VW, BMW Approved for B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, MB 229.52
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, FIAT 9.55535-S2, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klemhuls
| Kenletter | 27 |
| Gewicht [kg] | 0,460 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Pijpverbinder | Klemhuls |
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 17, MB 226.52, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, MB 226.52 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 885 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -6%
