Zoekresultaten "J2"
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -65%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen)
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -64%
O-vorm, Koper
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
M 14 x 1.5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M10x1, Achteras, Vooras, TRW
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Remsysteem | TRW, ATE |
| Lengte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Aan beide zijden, 5N-B-600 000, D1S (gasontladingslamp)
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Chassisnummer (VIN) tot | 5N-B-600 000 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras, ATE, Remzadel (1 zuigers), 1LJ
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor PR nummer | 1LJ |
| Diameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
21.10.2008
| Modeljaar tot | 2011 |
| TecDoc-motornummer | 20734, 22452 |
| Productiedatum vanaf | 21.10.2008 |
| Voor artikelnummer | 2250144, 2250141 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
TF0, TL1
| Diameter [mm] | 26 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Voor PR nummer | TF0, TL1 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M14x1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 8030062 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M14x1,5, Staal
| Aantal | 10 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 8030043 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Bundeltype | Box |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M14X1,5, Staal
| Aantal | 50 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Bundeltype | Box |
| Materiaal pakking | Staal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
0,6, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
- -59%
0,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
0,9, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
0,9, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -12%
0,7, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -12%
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Pijpfilter
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Flensdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
Xenon, 2 jaar garantie, 000 821 1061
| Nettogewicht [g] | 131 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 000 821 1061 |
- -56%
Achter, P21W
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
Bi-Xenon, H7
| Modeljaar tot | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -59%
Bi-Xenon, H7
| Modeljaar tot | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -60%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
Buislamp, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
Achter, P21W
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Halogeen, H7
| Modeljaar tot | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
