Zoekresultaten "FC"
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IXUH22FTT, Solid SAE, M12x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IXUH22FTT |
| Brutogewicht [g] | 41 |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, SP, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 340 |
| Breedte [mm] | 299 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 140,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -48%
Filter insert
| Lengte [mm] | 339,5 |
| Breedte [mm] | 299,2 |
| Hoogte [mm] | 38,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -34%
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 152083J400XX
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 61,5 |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152083J400XX |
| Buitendiameter [mm] | 65,4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 20 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 352 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad, 8250A186
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 146 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 8250A186 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28,0 |
- -42%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -50%
HB3, Halogeen, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
