Zoekresultaten "FB"
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 114,5 |
| Hoogte [mm] | 201,1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Per twee vervangen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 58,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25348 |
- -59%
Vooras links en rechts, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 335 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, Ventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Belastbaarheid bij 12V | 35A |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -72%
ATE
| Diameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 54,9 |
| Remsysteem | ATE |
- -10%
SPIEGELGLAS RECHTS Onderste deel
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Sectie | Onderste deel |
| Artikelnummer paar | 1991835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -19%
M5, DIN+M5, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Aansluittechniek | DIN+M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -45%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -27%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 410 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 750 |
| Lengte 2 [mm] | 750 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 30 |
| Lengte 2 [inch] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T11, T7
| Lengte [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | T11 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET11P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 96 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 84 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 30 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -21%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -30%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -37%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 356 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Zwart, IP20, Behuizing met plastic deksel, Werkkontakt
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Weerstand [Ohm] | 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
SPIEGELGLAS RECHTS Boven verwarmd
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Sectie | Bovenste deel |
| Optioneel | |
| Artikelnummer paar | 1898837 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MISTLICHT L/R -13 H11 VALEO "Fogstar"
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
