Zoekresultaten "F-65"
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -46%
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 274 |
| Binnendiameter1 [mm] | 224 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
- -17%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 2,159 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde uitschakelcontact, Schakelbare waterpomp |
- -27%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1015 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -10%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schakelbare waterpomp
| Gewicht [kg] | 2,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
RADIATOR 1600 1800 +/-AUTO +AIRCO 670x322x38
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 38 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
EN, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 96 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -33%
PAG 46, R 134a, 6SEL14C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 21,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SEL14C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -15%
5802.CG
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Voor OE nummer | 5802.CG |
| Aantal tanden | 9 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155, 156 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 73 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 94 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Met schroef
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 28 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23950, 23801 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 96 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23751, 22491, 22033 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -50%
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
- -50%
