Zoekresultaten "AM4"
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,5
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 232 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Achteras, Met ingebouwde ABS sensor
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-T2, GM dexos 2, VW 502.00, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met temperatuursensor, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -34%
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 82 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 72 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 22 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 18,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 16 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 24 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Fles, DOT 4
| Hoogte [mm] | 128 |
| Diameter [mm] | 75 |
| Kleur | Geel |
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -47%
