×
Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXT1A) (140kW) 312.AXT1A
Zoekresultaten "B 796"
Zoek: B 796×
Gloeilamp, bochtenlicht Diederichs LID10012
H1, P14.5s
LID10012
| Bouwjaar tot | 01-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,05
€ 2,12
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, bochtenlicht Diederichs LID10013
H1, P14.5s
LID10013
| Bouwjaar tot | 01-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 10,71
€ 3,22
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, bochtenlicht Diederichs LID10062
H1, P14.5s
LID10062
| Bouwjaar tot | 01-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 31,53
€ 9,46
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, bochtenlicht Diederichs LID10065
H1, P14.5s
LID10065
| Bouwjaar tot | 01-2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 38,05
€ 11,42
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT
W5W, Doos
2825ULT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 1,49
€ 1,36
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0169SET
W5W, LED
78-0169SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,98
€ 3,11
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 26297
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
26297
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,63
€ 98,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 70 92 6297
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
70 92 6297
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 100,60
€ 64,38
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
W5W, W2.1x9.5d
N501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
