Zoekresultaten "B 756"
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gegoten aluminium, ADBP450027
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Artikelnummer paar | ADBP450027 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager, LuK
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor vliegwielfabrikant | LuK |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 30 |
| Aantal tanden | 160 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, blauw, Met pakkingen, Schakelbare waterpomp
| Kleur | Zwart, blauw |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, Met ingebouwde uitschakelcontact, Met tapeind |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 4 |
- -18%
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -14%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -44%
CNG/LPG, M14 x 1,25, 20,8 mm, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -39%
Met pakkingen, Met tapeind, VKN 1000, Kunststof
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 160 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1000 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 2 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, niet voor schakelbare waterpomp, Zonder ingebouwde uitschakelcontact, Met tapeind
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp, Zonder ingebouwde uitschakelcontact, Met tapeind |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), VKN 1000, Met trapeziumvormig tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 160 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1000 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierdelig, 21.9x24.2, met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel
| Meerdelig | Vierdelig |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 21.9x24.2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -4%
Met koppelingsdruklager, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -15%
4 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat, Platte stekker, Sluiter
| Diepte [mm] | 27,8 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,7 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 239 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -23%
Met koppelingsdruklager, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -7%
Driedelig, 20.2x23.2, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20.2x23.2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -1%
PU (Polyurethaan), Met vetkap, geel
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 13,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31,75 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -33%
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, zwart, PTFE (Polytetrafluorethylen), met waterpompafdichting
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpompafdichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp, Met ingebouwde uitschakelcontact |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
