Zoekresultaten "B 750"
ISO 4925, SAE J 1703 / J 1704, Fles, Synthetisch
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 45,0 |
| Specificatie | SAE J 1703 / J 1704, FMVSS 116 DOT 4 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3, SAE J 1703 / J 1704, ISO 4925 Class 4
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 3, SAE J 1703 / J 1704, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3, SAE J 1703 / J 1704
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3, SAE J 1703 / J 1704, ISO 4925 Class 4 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
ISO 4925, SAE J 1703 / J 1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Specificatie | SAE J 1703 / J 1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
SAE J 1703 F, ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4
| Hoogte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, Ford WSS-M6C65-A2
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5, 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
SAE J 1703 F, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| DIN / ISO | ISO 4925, ISO 4925 Class 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925, Jerrycan, SAE J 1703 F
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, SAE J 1703 F, Vat, Synthetisch
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Specificatie | SAE J 1703 F |
| Bundeltype | Vat |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Synthetisch, Jerrycan, FMVSS 116 DOT 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Lengte [mm] | 388 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Hoogte [mm] | 334 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Regelsonde, voor katalysator, zwart
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 6 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 77030 |
- -56%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -8%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -9%
Verwarmd, voor katalysator, Regelsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -72%
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator, Regelsonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Blokkenscheiding | |
| Emissienorm | LEV II |
| Voor PR nummer | 7GA |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 805 |
| Aantal leidingen | 6 |
- -39%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde, Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 331 |
- -18%
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Gewicht [kg] | 0,039 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -86%
2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm, Met weerstand
| Relaisnummer | 644 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aansluittechniek | 2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
- -72%
Regelsonde, voor katalysator
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT OE REFERENTIE |
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
- -27%
Comfortuitvoering
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Breedband-lambdasonde, 1K0998262L
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262L |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Uitlaatbocht, 7GA, Schroefdraad vooraf ingevet
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht, voor katalysator |
| Voor PR nummer | 7GA |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Totale lengte [mm] | 750 |
90221A2, Breedband-lambdasonde, GENUINE
| Alternatief artikel | 90221A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90221 |
