Zoekresultaten "B 70"
Achteras, ECE-R90, Low-Metallic, Lucas-Girling
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| WVA-nummer | 20088 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474093, 1987474191, 1987474168, 1987474355, 1987474071, 1987474051 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
- -87%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 6 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -10%
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 3942 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B23E, BOSCH
| Bouwjaar tot | 12-1983 |
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Motorcode | B23E |
| Voor fabrikant | BOSCH |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, BSG 60-200-021
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Componentennummer | BSG 60-200-021 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, B23E
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 12-1983 |
| Motorcode | B23E |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, E1 90R 01025/120, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 08-1984 |
| Breedte [mm] | 63,3 |
| Dikte [mm] | 12,2 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E1 90R 01025/120 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -41%
Achteras, ATE, E1 90R 01025/117, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 08-1984 |
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 56,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01025/117 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Nettogewicht [g] | 382 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Teves, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor fabrikant | Teves |
| Breedte [mm] | 61,9 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20755 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 61,8 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 56,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D31-7255, Achteras, E1 90R-011094/504, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| FMSI-code | D31-7255 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding | |
| Versterkte uitvoering | |
| Controleteken | E1 90R-011094/504 |
| Hoogte 1 [mm] | 56,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Continental |
| Breedte 1 [mm] | 61,6 |
| Breedte 2 [mm] | 61,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,5 |
| Dikte 2 [mm] | 14,5 |
| WVA-nummer | 20755 |
| Koppelingvoeringmateriaal | Organic |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 61,7 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte [mm] | 56,5 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 13,80 |
| Binnendiameter [mm] | 12,12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,11 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 9,90 |
| Binnendiameter [mm] | 10,08 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 8,00 |
| Binnendiameter [mm] | 8,09 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 8,00 |
| Binnendiameter [mm] | 8,05 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B23E, 211 905 115 B
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Motorcode | B23E |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 211 905 115 B |
- -24%
Naar cilinder 2, naar cilinder 1, naar cilinder 3
| Inbouwplaats | Naar cilinder 2, naar cilinder 1, naar cilinder 3 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
- -10%
