Zoekresultaten "B 318"
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PREMIUM, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef, Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | MT36/11XA |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Lakken mogelijk
| Diameter [mm] | 15,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 3 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M20 x 1,5
| Buitendiameter [mm] | 45,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M20 x 1,5 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Vooras, Stabilisatorstang, M14x1,5
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 379 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
| Artikelnummer paar | RH06-0025 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -30%
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, FM14X1,5R, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 53731 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -22%
| Let op de serviceinformatie | |
| Spanbereik tot [mm] | 122 |
| Spanbereik van [mm] | 86 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -10%
Wentellager, Met kogellager
| Gatafstand [mm] | 195 |
| Lengte [mm] | 222 |
| Dikte [mm] | 142 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Binnendiameter [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Opschroeffilter
| Filter type | Filter insert, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -34%
PAG 46, R 134a, PXE16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,3 |
| Hoeveelheid olie tot [ml] | 180 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 28,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXE16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras rechts, Vooras links
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Spanbereik tot [mm] | 86 |
| Spanbereik van [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -12%
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 87,2 |
| Dikte 1 [mm] | 17,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
