Zoekresultaten "1J0 412 303"
Vooras, 1H0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1H0412303B |
| Hoogte [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0412249, Vooras
| Voor OE nummer | 1J0412249 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Haakse kogellager, Kunststof, Vooras rechts, Vooras links
| Breedte [mm] | 14 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -49%
Vooras rechts, Vooras links, 1S0 412 303
| Gewicht [kg] | 0,252 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Voor OE nummer | 1S0 412 303, 357 413 175 A |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
- -65%
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, 1S0 412 303 A
| Gewicht [kg] | 0,184 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 1S0 412 303 A, 357 413 175 A |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -65%
Vooras, voor voertuigen met sportchassis
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
Vooras, Met lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
- -32%
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 58 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
Vooras rechts, Vooras links
| Alternatieve reparatieset | 6490031, 6490076 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
OE Performance, Voor, Kunststof, zilver
| Gewicht [g] | 34 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zilver |
- -50%
Vooras, Kunststof, 357413175A
| Dikte [mm] | 225 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -68%
Vooras, 1H0412303B
| Gewicht [g] | 46 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -63%
Vooras, PU (Polyurethaan), 1J0412303
| Gewicht [g] | 39 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 1J0412303 |
- -62%
Vooras, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 210 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras
| Gewicht [g] | 217 |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 357413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 201 |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
- -69%
Vooras
| Gewicht [g] | 231 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 422 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -63%
| Gewicht [g] | 216 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, 1H0412303B
- -65%
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -47%
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -66%
Vooras links, Vooras rechts, 357 413 175 A, 1S0 412 303 A
| Voor OE nummer | 357 413 175 A, 1S0 412 303 A |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, 1S0 412 303, 357 413 175 A
- -66%
Haakse kogellager, Vooras rechts, Vooras links
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
- -59%
- -65%
- -6%