Zoekresultaten "1177"
- -42%
Polychloropren (Neopren), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 405 |
| Materiaal | Polychloropren (Neopren) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 320i,323i -9/85 MT 375x450x25
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 35 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 35 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 375 |
| Netbreedte [mm] | 450 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1065 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 465 |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 495 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met knikbescherming |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 544 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 13 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 127 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Dikte [mm] | 12 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Dikte [mm] | 12 |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 220 |
| Slag [mm] | 38 |
| Aanvullende informatie | // STAB-O-SHOC® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -28%
+0,2 mm, Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,47 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 73,5 |
- -5%
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 214 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,9 |
| Diameter 2 [mm] | 61,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klaar voor montage, zwart, Polyamid 6.6, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Kleur | Zwart |
| Aantal schroeven | 13 |
| Cilinderkopkapmateriaal | Polyamid 6.6, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Materiaal pakking | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met deksel |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakkingen, met snelkoppelingen
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 661-1177RMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voeringsstang, Eenzijdig verstelbaar, Met toebehoren, met zelfborgende moer
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Lengte [mm] | 1588 |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Verstelbaar | Eenzijdig verstelbaar |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zelfborgende moer |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, PY21W, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 217-1177LMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), KS
| Binnendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 98,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Buitendraad 2 [mm] | 106 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Hoogte [mm] | 21,7 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PS19W, H7/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PS19W, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 12,5 |
| Lengte 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krukkast, Bovenaan, Ontluchtingsklep, Kunststofbehuizing
| Inbouwplaats | Krukkast, Bovenaan |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Polyamid 6.6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, KS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 71,3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Hoogte [mm] | 11,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 24,3 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 78,2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
