Zoekresultaten "116 038 001"
038 103 603AD, Aluminium, Met gat voor oliestandsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 038 103 603AD |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | 171558 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G52H, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G52H |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 46 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -21%
Achteras rechts
| Nettogewicht [kg] | 0,66 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | 234748 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 38103493M
| Gewicht [g] | 42 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 38103493M |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 148 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65, 75 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte tot [A] | 30 |
| Stroomsterkte van [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp, Kunststof, Met snelkoppeling
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
- -62%
Oliepomp, G52H, Gesloten ketting, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp |
| Distributiekettingdimensie | G52H |
| Aantal schakels | 46 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -62%
31(isol.), Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 45 |
| Bevestigingshoek [graden] | 45 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 47,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 31(isol.), 50, 30 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 394 |
- -15%
Achteras rechts, Plaatstaal, KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Artikelnummer paar | 116 829 |
- -60%
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Met verbindingsplaat, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -59%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -60%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -55%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -72%
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, Met weerstand, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -88%
- -13%
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
| Voor OE nummer | 4718224 |
| Nominale stroom [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
OE BOSCH
| Elektrische regeling | |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -8%
