Zoekresultaten "115 571 001"
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S1, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S1 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -38%
Z46, Z46VC, Gesloten ketting, Tandketting
| Distributiekettingdimensie | Z46, Z46VC |
| Aantal schakels | 86, 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -36%
Met schroef
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal tanden | 36 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -55%
03C 109 158 A S9, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -34%
03C 109 158 A S11, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S11 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -36%
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S2, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S2 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 123 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S4 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S8, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 10 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Kunststof, Voor
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Kunststof, Achter
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Kunststof |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden | 123 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aantal riemen | 1 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aantal rollen | 1 |
| Diameter spanrol [mm] | 60 |
- -62%
Voor cilinder 4 - 6, elektrisch bediend, rechthoekig, 115 743
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 4 - 6 |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Artikelnummer paar | 115 743 |
- -67%
M10 x 1, Incl. bougiestekker, voor volledig elektronische ontsteking, Gestekt
| Binnendraad [mm] | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
| Monteerwijze | Gestekt |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 192,6 |
- -25%
Simplex, 18 / 18
| Aantal schakels | 54, 130 |
| Kettingtype | Simplex |
| Vertanding | 18 / 18 |
- -54%
Vooras rechts, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
- -32%
Z46, Z46VC, Gesloten ketting, Tandketting
| Distributiekettingdimensie | Z46, Z46VC |
| Aantal schakels | 86, 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -8%
