Zoekresultaten "110 919 001"
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
70430A2, Electrisch, Diesel, GENUINE
| Alternatief artikel | 70430A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 122,25 |
| Stroomsterkte tot [A] | 10,4 |
| Totale lengte [mm] | 232 |
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 24 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
L 75, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,96 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,84 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -20%
70430A2, Electrisch, Diesel, GENUINE
| Alternatief artikel | 70430A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
72303A2, Electrisch, Diesel, GENUINE
| Alternatief artikel | 72303A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Aantal [l/h] | 175 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
72062AS, 1J0919051K, multi point Injectie, GENUINE
| Alternatief artikel | 72062AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Voor OE nummer | 1J0919051K |
| Aantal [l/h] | 135 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
62 02 094
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Voor OE nummer | 62 02 094 |
| Aantal tanden | 10 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1J0 919 149 A
| Voor OE nummer | 1J0 919 149 A |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,09 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 13,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 85 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,6 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 6,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 370 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 280 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -19%
Hendelsensor, Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -14%
Hendelsensor, Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Aantal [l/h] | 80 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hendelsensor, Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Aantal [l/h] | 110 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hendelsensor, Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Sensortype | Hendelsensor |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Aantal [l/h] | 80 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
